Ana Sayfa

Firma Profili

Sıvama Ürünler

Duvar Saatleri

İletişim

 

.::.  FİRMA PROFİLİ  .::.

 

BALSAN SIVAMA ; Konyada  1990 yılından buyana her nevi sıvama ve yedek parça  imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle  bugünkü gücüne ulaşmıştır.

Firmamız kazandığı imalat tecrübesiyle değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermektedir.

İmalat sektöründe yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz. Yılların verdiği tecrübeyi daha iyiye ulaşmak için en iyi malzemeyi kullandık ve kullanmaya da devam edeceğiz.

Konya'da sıvama ve yedek parça  imalat sektöründe atılımcı, araştırmacı, günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.

İmalatımız;

Liman ve Hangar Aydınlatma Armatörleri, Spor Salonu ve Bahçe Aydınlatma Armatörleri, Plaj ve Balkon Şemsiye Altlıkları, Çöp Bidon kapak ve Altlıkları, Park-Bahçe Aydınlatma yedek parçaları, Kamp Ocakları, Kavurma ve Gözleme sacları, Pizza Tavaları, Nargile parçaları, Tatlı Tavaları, Korkuluk ve Ferforje Parçaları, Değirmen Makinaları yedek Parçaları, Süt makinaları yedek parçaları, Y.S.C Hortum Saracakları, Fan Çerçeveleri, Banyo Kazanı ve Soba Parçaları, Civciv Sulukları, Otomotiv yedek parçalarından oluşmaktadır.

BALSAN SIVAMA;  Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.
 

Sami BALKAN

Firma Sahibi